Klaasi blogi
16th sept 2016Posted in: Klaasi blogi, Uncategorized Comments Off on Ärikingitus – väärtusta saajat!
Ärikingitus – väärtusta saajat!


Paljudel ettevõtetel on olemas oma logoga kruus või pastapliiats. Reklaamkingitus, mida saab mugavalt jagada või kinkida ning ühtlasi enesele reklaami teha ilma, et see oleks liialt kulukas.
Kindlasti tuleb aga ette sündmusi ja tähtpäevi, kus partneri või töötaja tänamiseks ja väärtustamiseks pastapliiatsist lihtsalt ei piisa.
Siinkohal võiks olla lahenduseks päris oma firmakingituse väljatöötamine ning selles saame abiks olla just meie. Oleme mitmetele ettevõtetele ja ametiasutustele disaininud just nende soovidele vastavaid eksklusiivseid ärikingitusi. Olgu see siis seinakell, lauakell, vaagen, serveerimisalus vms. Kasutada saab ettevõttele omaseid värve, lisada logo, ettevõtte nime, saaja nime või sooja soovi. Meie poolt disainitud ärikingitus on alati soliidses pakendis, et seda oleks hea pidulikel puhkudel üle anda. Meie jaoks on iga kingituse valmistamise puhul kõige olulisem, et saaja oleks selle üle uhke ning tahaks seda oma kontoris või kodus eksponeerida.
Siinkohal toon mõned näited klientidest, kes meie valmistatud kingitusi tellivad. Tallinna Haridusamet kingib meie disainitud tooteid koolidele ja lasteaedadele sünnipäevade puhul. Tallinna Halduskohus, Baltic Clean ja Bauhof kingivad kellad oma pikaajalistele töötajatele. Nissi vald teeb igal aastal kingituse oma valla koolilõpetajatele ja aastapreemia saajatele. Jüri Gümnaasium annab välja aasta parima töötaja ja õpetaja auhindu. Igal nimetatud ettevõttel või asutusel on just nende jaoks välja töötatud disain. Lisaks sellele on veel mitmeid ettevõtteid, kes kingituste kiirabi saamiseks pöörduvad ikka ja jälle meie stuudiosse, et midagi vahvat kaasa haarata.
Põhjuse toreda firmakingituse tegemiseks leiab alati. Tuletan meelde, et jaanid läbi ja jõulud juba tulekul! On viimane aeg hakata mõtlema, milline võiks olla just Teie ärikingitus.

Comments are closed.