Klaasi blogi
28th apr 2016Posted in: Klaasi blogi Comments Off on Klaasauhind
KlaasauhindMe kõik väärime auhinda heateo, toetava sõna või saavutuste eest. Klaasist auhinnad püüavad alati pilku ning klaasi kustumatu sära jääb riiulile või töölauale pikaks ajaks meenutama elu meeldejäävaid hetki. Oleme valmistanud oma klientidele kümneid ja kümneid auhindu, kuid mitte kunagi neid suurelt välja reklaaminud. Praegu tundub aga selleks hea hetk. Klaasauhindade valmistamisel ei ole fantaasial piire. Siinkohal toongi mõned näited, milliseid klaasauhindu meilt kindlasti küsida tasuks.
Oleme juba aastaid valmistanud Nissi Vallavalitsusele hapraid klaastorusid Aastapreemia auhinna saajatele. Torud on kaunistatud rahvusliku vöömustriga. Torude sisse saab keerata rulli diplomi, mis omakorda annab sellele vahva lisaväärtuse.
Nendele, kes eelistavad tugevaid ja massiivseid auhindu on meil välja pakkuda klaasist plokid. Plokid on valminud käsitööna ning neis on peidus mõnusad mullid, mis lisavad paksule klaasauhinnale põnevat elu. Klaasplokkide puhul saab valida suuruste ja erinevate värvuste vahel. Näiteks on meil valminud auhind Tarkade Klubi liikmele ja viktoriinihuvilisele. Auhinda kaunistab klaasile süvistatud öökull, mis teadupärast on tarkuse sümbol. Lisaks sümboolikale saab auhindadele alati lisada tekste, pühendusi ja nimesid.
Populaarsed on ka alusel klaasauhinnad. Auguri Jalgpalliklubile oleme juba paar aastat valmistanud auhindu klubi parimatele mängijatele ja sponsoritele. Selline auhind võib edukalt asendada paberist diplomit. Need on vaid mõned näited, milliseid auhindu saab klaasist teha. Samuti võib teha klaasist medaleid kui metall on igavaks muutunud. miks mitte!
Meie klaasikunstnikud valmistavad ainulaadse auhinna sinu soovide järgi. Ole ainult julge ja küsi!

Comments are closed.