Klaasinterjöörist

Alguses ei olnud peaaegu mitte midagi. Oli killuke klaasi ja tüdruk ja mõte…

Tüdruk mõtles istutada selle killu, et killust võiks kasvada kaks või mitu või mitusada.  Killuke kasvaski, kasvas nii suureks, et üsna pea leidis tüdruk ennast klaasist maailmast, värvilisest ja läbipaistvast, just nagu talle meeldis. Selle maailma võlu meelitas teisigi, oli neid kes tulid ja läksid, tuli neid, kes tulid et jääda…

See on meie muinaslugu. Klaasinterjöör on kasvanud alates 2001. aastast alates just selleks, et ka meie klientide koju jõuaks tükike sellest imelisest klaasist maailmast. Klaasinterjööri viib edasi pidev soov ennast arendada ja uueneda. See on sisemine rahutus, et kunagi pole miski liiga hea ja nii püüame taas leida ennast läbi iga töö, mida teostame.

Sellest väikesest muinasjutu killust on tänaseks päevaks saanud lai tootevalik, mis hõlmab enda alla valgust püüdvad mosaiikvitraažid, turvalised kilevitraažid ustele ja akendele, matistatud musterklaasid moodsatesse kodudesse, peeglid, mille praktiline väärtus on tasakaalus hea disainiga, valgustid, mis loovad sooja ja õdusa tunde, köögitaustaklaasid ja dušiseinad, mis muudavad elu mugavaks, trepipiirded ja vaheseinad, mis köidavad oma kergusega.

Klaasinterjööri tulles ootab sind sõbralik ja loominguline õhkkond. Klaasinterjööri eelis teiste klaasifirmade ees on suur kogemuste pagas ja olgugi, et oleme väike ettevõte on meie eeliseks just paindlikus ja usaldusväärsus.

Klaasinterjööri tunnuslause ”kogemus, mis peegeldub igas killus” on ka meie motoks. Soovime, et igast klaasist paistaks välja meie kogemus ja professionaalsus. Teisalt, et Klaasinterjööri kliendid vaataksid meilt tellitud töödele ja tunneksid rahulolu ning meenutaksid meid kui sooja ja meeldivat kogemust. Klaasinterjööri võlu ei seisne vaid selles, et pakume ilusaid asju, meie eesmärk on  pakkuda klientidele elukestvat emotsiooni.

Klaasinterjööri sõbralikku seltskonda kuuluvad:

Anu Jaanhold
Juhataja, kunstnik
anu@vitraaz.ee
Anu: “Mina olen tüdruk Klaasinterjööri muinasjutust ja mulle meeldib siiani istutada neid killukesi, mis meelitavad ligi värvilisi inimesi”

Sandra Allemann
Kunstnik
Sandra: “Minu töö on väljakutse kujutlusvõimele, see on sadade erinevate soovide ja ideede muutmine reaalsuseks, mis paneb inimeste silmad särama.”