Info tellijale

Läheneme igale tellimusele personaalselt. Lihtsama tellimuse puhul võib tellimuse esitada e-posti teel. Kui töö teostamiseks on vajalik teha joonised, soovitame kindlasti külastada meie kontorit, et siin tutvuda valikuga varem tehtud töödest. Et protsessi kiirendada, võiks taskus olla ka esialgsed mõõdud, et saaksime kiiremini tööga alustada. Meie kontoris võtab teid vastu soe ja sõbralik seltskond, kes abistab oma nõu ja jõuga.  Vajadusel pakume ka kunstniku individuaalset konsultatsiooni teie kodus või kontoris, sellisel juhul on tegemist tasulise teenusega. (Loe lähemalt).

Kunstniku poolt valmivad 2-3 joonise varianti, mis on tehtud igale kliendile spetsiaalselt. Joonistega saab tutvuda  Klaasinterjööri kontoris, ning neid ei väljastata enne ettemaksu laekumist autoriõiguste kaitsmise eesmärgil, kui soovite siiski joonistega pikemalt tutvuda, saab seda teha tagatisraha eest. Täpsete mõõtude jaoks on soovitatav kasutata Klaasinterjööri poolt pakutavat mõõtmisteenust. (Loe lähemalt).

Jooniste keerukuse ja kasutatava tehnoloogia alusel koostatakse hinnapakkumine. Täpse värvilahenduse ja muud tehnoloogiast tulenevad detailid lepime kokku enne tellimuse vormistamist. Tellimuse täitmise eelduseks on 50% ettemaks. Tellimuse valmimise tähtaeg sõltub töö suurusest, kasutatavast tehnoloogiast ja keerukusest. Võimalik on tellida ka meiepoolne paigaldus. Sellisel juhul garanteerib paigaldaja klaaside sobivuse ning vastutab trantspordil võimalike tekkivate vigastuste eest.(Loe lähemalt).

Meeldivat kogemust soovides,

Klaasinterjöör OÜ