Meid soovitavad
Dubliner pubi sisekujundusklaasid koostöös Taavi Aunrega

Taavi Aunre, sisekujundaja:

“Tugev loominguline kollektiiv, kes suudab pakkuda palju erinevaid lahendusi ühe töö teostamiseks. Tavalisest kleepsufirmast ei saaks ma kunagi sellist koostööd, mille tulemusel saavad minu poolt teostatud objektid iseloomuliku väljanägemise. Klaasinterjöör suudab pakkuda ka minu poolt kujundatavatesse interjööridesse kunstilisi lahendusi ilma, et ma ise peaksin tegema muud kui lihtsalt oma soove ja visiooni kirjeldades. Joonisest teostuseni on nad abiks igas etapis.”


Vitraažaknad erakliendile koostöös Remlinger OÜ-ga

Irina Kovaljova, Remlinger OÜ sisekujundaja:

“Väga professionaalne, korrektne, alati tulemuslik koostöö. Pikaaegse koostöö käigus on esinenud mõni üksik arusaamatus, mille Klaasinterjöör on suutnud alati lahendada kõigile pooltele sobival viisil. Klaasinterjööriga on väga meeldiv koostööd teha ning firma suudab pakkuda kiiresti tehnilised lahendused erinevatele sisekujunduslikele klaasidele.”


Vitraažaknad Saida ja Rein Unga kodus

Saida ja Rein Unga, ilusa kodu omanikud Märjamaalt:

“Meil on olnud õnne teha koostööd stiilsete loojatega OÜ-st Klaasinterjöör. Meelivalt on kujundatud erinevates tehnikates terrassiukse klaasava ja aknad erinevatel ruumidel. Väga hästi on lahendatud vannitoa peegel koos akna kujundusega. Eriti väljapeetud ja stiilne sai lükanduste paar trepiava ette. Kõik tööd on teostatud väga professionaalselt ja loovad hoonele omapärase kaasaegselt koduse tunde. Täname loojaid ning arvame, et Teie töödele leidub alati tänulikke tellijaid!”