teenused

Mõõtmine
Mõõtmine on oluline etapp, et klaas sobiks võimalikult hästi oma kohale. Meilt tellitud mõõtmiseteenuse puhul vastutame täielikult klaasi sobivuse eest. Eriti oluline on mõõtmisteenuse kasutamine selliste tööde puhul, kus klaasis on avad nt pistikute või kinnituste jaoks. Mõõtmine on tasuline teenus, mida teostab Klaasinterjööri koostööpartner. Uste ja akende puhul, mis on tellitud teistest firmadest, kuid kuhu soovitakse tellida Klaasinterjöörist disainklaasi ei ole mõõtmisteenus vajalik, sest vajalikud mõõdud, klaasi paksus või paketi paksus lepitakse kokku otse tootjaga.

Trantsport ja paigaldus
Meilt tellitud klaasidele on võimalik tellida ka paigalduse ja trantspordi teenust, mille teostab Klaasinterjööri koostööpartner, kellega on pikaajaline ja usaldusväärne suhe. Sellisel juhul garanteerib paigaldaja klaaside sobivuse ning vastutab trantspordil võimalike tekkivate vigastuste eest, mis tähendab kliendi minimaalset vastutust.  Trantspordi ja paigalduse teenuse hinnad sõltuvad töö keerukusest ja töö teostamise asukohast.

Kunstniku konsultatsioon
Oma kodu kujundamine on aeganõudev protsess, kus on oluline, et tehtud valikud oleks õiged. Kui sul on soov kaunistada oma kodu või kontorit vitraažidega või klaasi disainiga, kuid peas valitseb segadus kuhu? kuidas? mida? on võimalik meie kunstnik kutsuda  individuaalsele nõustamisele. Kunstnik oskab soovitada just teile sobivat stiili, värve ja tehnikat olgu selleks siis mosaiikvitraaž, mustermatistus või kilevitraaž. Kunstniku konsultatsiooni tulemuseks on alati just teie kodu või kontori jaoks loodud disain, mis muutub ruumi lahutamatuks osaks, annab sellele omanäolisuse ning selle sooja tunde, mida otsime sealt, kus tihti viibime.

Kunstniku koju kutsumisel on konsultatsiooni hind kokkuleppeline. Konsultatsioon meie kontoris on tasuta ning sellega kaasnevad kliendile tehtavad joonised samuti. Esialgsete eskiisidega saab klient tutvuda meie kontoris. Kuna meie joonised on kaitstud autoriõigustega siis väljastame neid enne tellimuse vormistamist ja ettemaksu tasumist vaid tagatisraha eest.

Musterkiletus objektil, olemas olevale klaasile
Vajame privaatsust, mida suured klaaspinnad meile ei võimalda. Ometi jääb vajadus piiluda välja poole. Selleks pakub Klaasinterjöör uue lahendusena musterkiletus. Musterkiletus võimaldab katta suured paljad klaasipinnad kilega, mis varjab pilgud väljastpoolt, kuid milles on ka kirkaid klaaspindu, mis lasevad valgust sisse ja võimaldavad seest poolt välja vaadata. Enne töö teostamist pakume kliendile välja valiku jooniseid, mis on valminud lähtuvalt ruumist kuhu musterkiletust pakume. Valitud mustri lõikame kilesse juba kohapeal. Musterkiletuse puhul on kaunima efekti saavutamiseks võimalik liimida klaasile ka kristalle, mis muidu mati üldmulje koheselt säravaks ja pilkupüüdvaks muudavad. Musterkiletus on nutikas alternatiiv ruumidesse, kuhu traditsioonilist kardinat ei soovita. Väga hästi sobib musterkiletus  büroodesse, koridoridesse, sauna-ja pesemisruumidesse.

UV-liimimine
UV- liimimine on uuenduslik lahendus klaasmööbli, vitriinide ja klaaskuplite valmistamiseks. UV-liimimise kasutamine välistab kinnituselementide vajalikkuse seal, kus nende olemasolu võib silmale häirivaks jääda nt juveelipoodide vitriinide puhul. Tehnika võimaldab klaasile liimida ka metallosi, riiulikandureid või käepidemeid. Liimimise puhul on oluline, et klaas laseks läbi piisaval hulga UV-valgust, et liim saaks kivistuda. UV-liimimiseks ei sobi taustvärvitud klaasid või väga tumedad toonklaasid. Liimi kiireks kivistamiseks kasutatakse spetsiaalset lampi.  kivistunud UV-liim on väga tugev, seetõttu ei ole võimalik liimitud klaase uuesti lahti võtta. Klaasinterjöör pakub UV-liimimist nii olemas olevatele klaasidele kui ka meilt tellitud klaasidele.