Klaasi blogi
2nd juuni 2011Posted in: Klaasi blogi Comments Off on Kokkola elamumess
Kokkola elamumess

Soome elamumess toimub sel aastal 15. juulist kuni 14. augustini 2011 Kokkolas.
Kokkola asub Soome keskosas Botnia lahe kaldal, Helsingist 500 km kaugusel.
Hea meel on teatada, et sel aastal on Kokkolas esindatud ka Klaasinterjöör OÜ. Meie disainitud klaaslahendusi saab näha Seve Ehituse AS poolt valminud passiivmaja interjööris ja ka eksterjööris. Maja sisekujundaja on sisearhitekt Marit Kruus. Lisaks osalevad samas projektis veel mitmed teisedki Eesti ettevõtted, kelle abiga maja oma lõpliku ilme saab.
Soomes on igaastane elamumess ülipopulaarne ja soovitame kõigil teil, kel plaan maja ehitada, osta või kujundada ja kes ei pea paljuks ideede ammutamiseks üle lahe sõita, seda messi külastada.
Messiala paikneb Vanasatama lahe ääres, kesklinnast umbes 2 km kaugusel. Suveks valmib 131 eluaset, millest 40 avatakse messikülastajatele. Messil esitletakse 30 eramut, seitset korrusmaja, kahte ridaelamut ja ühte paarismaja.
Ala keskele on planeeritud turuväljak, millest saab omalaadne kohtumispaik. Kortermajad rajatakse väljaku äärde ja eramud välisringile.
Vastavalt planeeringule on kõikide majade ees päikeseline õueala ja enamikel ka merevaade. Neile, kes ise kohale ei lähe, proovime messiuudiseid ka edaspidi vahendada ja teid põnevate uudistega kursis hoida.

Comments are closed.